МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Територія закладу становить 1900,3 кв.м, частково огороджена та утримується в задовільному стані.Для реалізації освітнього процесу в ліцеї наявні 7класів, спортивна зала, актова зала, їдальня, спортивний майданчик, на якому знаходиться міні футбольне поле, баскетбольний та волейбольні майданчики, тренажерний комплекс. Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), медичний кабінет, кабінет директора, кабінет заступників директора, підсобні приміщення, приміщення технічного персоналу, роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури, бібліотека.Кожен клас укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника класними дошками.У закладі працює кабінет інформатики де встановлені навчальні комп’ютерні комплекси з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet. Кабінет інформатики відповідає вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р .№407. У ліцеї є доступ до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Україні від 15.04.2011 №1/9-289«Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків», з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань на сайті гімназії створено нову рубрику, яка буде інформувати громадськість про використання благодійної та спонсорської допомоги школою.

Нормативно-правова база

Бюджетний кодекс України

Закон України "Про благодійну діяльність та благодійні організації

Постанови Кабінету Міністрів України:

- «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних і фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування, затвердженого від 04.08.2000 № 1222 (із змінами);

- "Про затвердження Порядку розподілу товарів, отриманих як благодійна допомога, та контролю за цільовим розподілом благодійної допомоги у вигляді наданих послуг або виконаних робіт" від 17 серпня 1998 р. N 1295

Листи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України:

-"Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків" від 15.04.2011 №1\9-289;

- «Щодо збору коштів з батьків» від 13.10.2011 № 1/11-9472;

- «Щодо благодійних внесків» від 09.04.2012 № 1/9-272;

-«Щодо благодійних внесків» від 05.09.2013 № 1/9-608

- «Про організацію діяльності благодійних фондів у загальноосвітніх навчальних закладах» від 28.11.2013 № 1/9-848.

/Files/images/harchuvannya/14.jpg

Шановні батьки!

Адміністрація ліцею, педагогічний колектив навчального закладу висловлює щиру подяку за вашу допомогу і підтримку, за вклад у розвиток нашого навчального закладу!