Родинно-спортивне свято «Тато, мама і я – спортивна сім”я!»

/Files/images/tato_mama_ya/Тато, мама і я – спортивна сім”я.JPG

Організатор : Вчитель фізичної культури Гулько М.В.

Дата початку: 16.10

Дата завершення: 16.10

Час початку: 12:00

Час завершення: 13:00

Місце проведення заходу: Казанківська гуманітарна гімназія

Опис :

/Files/images/tato_mama_ya/Тато, мама і я –спортивна сім”я.JPG

Масові фізкультурно – спортивні заходи займають важливе місце в системі організації здорового способу життя будь якого навчального закладу. Вони є методом залучення батьків та учнів до занять фізичною культурою та спортом, виховання необхідних рухових навичок і вмінь. І тому, 16 жовтня в Казанківській гуманітарній гімназії відбулося родинно- спортивне свято «Тато, мама і я!», приурочене Дню українського козацтва, в якому прийняли участь батьки та учні 1(5) та 2(6) класу. В дружній та веселій атмосфері, окрилені бажанням позмагатись та перемогти в чесному двобої, гімназисти та їх батьки хвацько виконували завдання запропоновані вчителем фізичної культури – складали піраміди, грали в теніс, проводили естафети. Такого роду заходи є способом пропаганди здорового способу життя,а також засобом виховання патріотизму й національної цілісності. Це поєднання не тільки спортивних вмінь і навичок, набутих в процесі занять фізичними вправами, а й організацією активного оздоровчого відпочинку, релаксацією та реабілітацією.