Успішне проходження ДПА у формі ЗНО

2019-06-26

/Files/images/IMG-2800a788b635589ea409c1d1dc83662d-V.jpg Злотніков Сергій

Як швидко минула гаряча пора для випускників України - пора ЗНО! Скільки хвилювань, недоспаних ночей, сліз і радості як для учнів, так і для їх батьків. Випускники гімназії достойно пройшли державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

Злотніков Сергій на високому рівні склав наступні предмети: українська мова – 10 б. ( вчитель Коростиль В.О.), історія України – 11 б.(вчитель Ковальчук О.Д.), хімія -12 б. ( вчитель Данильчак Ю. В.); Резанова Віроніка історія України – 10 б. ( вчитель Ковальчук О.Д.); Кравчина Олександр – історія України на 12 б. ( вчитель Ковальчук О.Д.), географія – 10 б. (вчитель Онищенко І.А.).

Згідно рішення спільного засідання педагогічної ради та ради гімназії(протокол №8 від 25.06.2019 р.) вручено «Свідоцтво з відзнакою про здобуття повної загальної середньої освіти» та нагороджено золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» - Злотнікова Сергія Васильовича; вручено «Свідоцтво з відзнакою про здобуття повної загальної середньої освіти» та нагороджено срібною медаллю «За досягнення у навчанні» - Резанову Віроніку Анатоліївну.

Впевнені, що і цього року випускники Казанківської гуманітарної гімназії за рейтингом визначеним Українським центром оцінювання якості, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи посяде першість серед шкіл Казанки.

Є чим пишатися, адже щороку за результатами ЗНО наші випускники стають студентами престижних вищих навчальних закладів України. А педагоги прикладають максимум зусиль не лише для високих показників, а й для виховання свідомих громадян нашої держави.

Щире спасибі вам, дорогі випускники. Ми пишаємось вашими високими досягненнями з усіх предметів! Дорогі учителі, дякуємо вам за вашу результативну працю!

Ковальчук О.