• Гордість ліцею - майбутнє України

Наша гордість - наші учні!

Казанківський ліцей Казанківської селищної ради вітає Вас на своєму сайті! Тут Ви знайдете багато інформації про нашу велику і дружню гімназійну родину. Матеріали на сайті постійно оновлюються - Ви зможете бути в курсі всіх найсвіжіших новин.

/Files/images/dosiagnennia.jpgРадійте разом з нами перемогам наших учнів на олімпіадах та конкурсах. Вболівайте за наших спортсменів на різноманітних змаганнях. Насолоджуйтесь яскравими фото та відео важливих подій гімназії. Діліться думками та враженнями в обговореннях. Залишайтесь з нами!
Наша гордість - це наші ліцеїсти, їх успіхи та шляхетні вчинки.
Наша опора і допомога - це батьки наших ліцеїстів, їх турбота зацікавленість та добродійність.
Наша сила - це постійне прагнення кожного вчителя ліцею до самовдосконалення, відданості обраній справі.