Історія закладу освіти

/Files/images/9.jpg

Життя школи дуже схоже на життя людини: має свою юність, зрілість, але, на щастя, не має старості. Та хіба ж може бути старим заклад, у якому навчаються діти? Звичайно, ні! Школа – це завжди молодість, мрії, віра в майбутнє.

01.09.2004 року – заснування Казанківської гуманітарної гімназії Казанківської районної ради Миколаївської області. За цей час наш заклад по-молодецьки розправив крила і впевнено крокує вперед. Гімназія живе і процвітає, пам’ятає, любить, гордиться своїми учнями і має надію, що випускники і надалі примножуватимуть її досягнення. А найбільше щастя для кожного вчителя нашого закладу – бачити розумні, допитливі очі своїх вихованців, спостерігати за тим, як вони пізнають світ, захоплюються новим і невідомим, вчаться знаходити відповіді на складні питання. Ми щасливі, що наші учні дають нам можливість відчути це. Тому разом з ними ми сміливо дивимося у майбутнє.

/Files/images/Змінене фото.JPG Із 2004 по 2014 року директором гімназії працювала Баранюк Наталя Миколаївна, людина нестримної енергії, яка дуже багато зробила для благоустрою та затишку закладу, оснащення кабінетів. Дружній та творчий педагогічний колектив гімназії формувався з учителів різних шкіл і завданням директора було згуртувати, націлити педагогів на досягнення спільної мети – виховання обдарованого молодого покоління. Саме Н.М. Баранюк заклала фундамент майбутніх досягнень і успіхів нашої гімназії, сучасних традицій.

З 2015 року директором гімназії працює Ковальчук О.Д.

Казанківська гуманітарна гімназія має свій Статут, гімн, емблему. З дня заснування закладу в ньому навчаються діти з усього Казанківського району та навіть із сусідніх районів і областей. У 2004 році навчалося всього 48 учнів і було лише 4 класи: 1 (5) – 4 (8). Поступово кількість класів та дітей зростала.

Сьогодні гімназія нараховує сім класів (1 (5) – 7 (11)), в яких навчається 139 учня. В їх розпорядженні світлі, просторі класи, бібліотека, актова зала, спортивний зал та спортивний майданчик, їдальня, два комп’ютерні класи.

В гімназії панує атмосфера творчості. В навчально-виховному процесі велика увага приділяється роботі самоврядування, створена Учнівська республіка, є президент гімназії. В закладі існують свої традиції: День гімназії, посвята в гімназисти, родинні вогники, козацькі розваги, Свято рідної мови, «Interactive Сity», акції на допомогу воїнам АТО тощо. Багато учнів відкривають у собі літературні обдарування, пишуть поезію, прозу. Першим кроком до читачів і визнання стають публікації в гімназійній газеті «Гімназійний вісник». Твори колишньої учениці Кучер Анни були надруковані в збірці поетичної творчості переможців обласного конкурсу авторської поезії «Струни поетичної кобзи», в альманахах «Розкрилля душі», «Золота арфа», в яких представлена творчість юних літераторів, членів МАН.

Ми ще зовсім молоді, але маємо певні досягнення.

Наші учні – щорічні переможці обласних предметних олімпіад, обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.

П. Яцика, обласного туру Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка.

Щороку кращі випускники гімназії нагороджуються золотими та срібними медалями. За період з 2008 року по 2015 рік отримано 26 золотих та 4 срібні медалі.

Про рівень навчальних досягнень учнів свідчить те, що випускники гімназії стовідсотково вступають до вищих навчальних закладів, підтверджуючи отримані в гімназії знання.

Нашого цвіту – по всьому світу!

Наші випускники навчаються в престижних вузах України та за кордоном.

/Files/images/DSCF6284.JPG

Ми пишаємося тим, що навчаємося в гімназії і гордо носимо звання – гімназист!