• Інформація про Казанківський ліцей Казанківської селищної ради

Образ Казанківського ліцею

Ідея: школа-родина.

Мова освітнього процесу: державна мова

Місія: навчати виховуючи, виховувати навчаючи, формувати інтелектуальну еліту.

Мета ліцею: створення оптимальних умов для набуття знань, самореалізації та індивідуального розвитку особистості, розвитку творчих здібностей; формування психології вільної людини, формування і розвиток високоінтелектуальної свідомої особистості з громадянською позицією; відродження й утвердження національної культури; формування нового європейського світогляду.

Пріоритети ліцею: індивідуальний підхід, використання передових новітніх та інтерактивних технологій, всебічний гармонійний розвиток дитини, атмосфера гармонії та довіри.

Цінності: повага до особистості, творча ініціатива, толерантність, справедливість, милосердя.

Науково-методична тема ліцею:

"Створення сприятливих умов для формування компетентностей, спрямованих на самовизначення, самореалізацію особистості".

/Files/images/DSCN3843.JPG

Учні вивчають мови:

- англійську;
- німецьку.

Факультативи та спецкурси за вибором:

• Методи розв’язування задач з математики
  • Геометричний практикум (курс за вибором)
  • елективний курс з англійської мови