Майстренко Д.О., вчитель інформатики та математики

/Files/images/b6ssyhD0sRY - копия11.jpg

Педагогічний стаж - 10 років.

Категорія - І.

Життєве кредо:"Уміння бачити незвичайне у звичайному".

Педагогічне кредо:"Навчаючи інших - постійно вчусь сама".

Питання над яким працюю:"Розвиток творчих здібностей гімназистів при вивченні та застосуванні сучасного програмного забезпечення".

Принципи якими я керуюся у своїй роботі:

1. Слухай дитину усім серцем - це найчуйніше, що є у тебе.

2. Найбільшим твоїм подарунком для дитини може стати той час твого життя, який ти приділяєш їй.

3. Не порівнюй дитину з іншими дітьми: вона має право бути особливою, єдиною і неповторною на всій Землі.

4. Почуття дитини, як і твої, не вічні. Вона, як і ти, може сердитися, ненавидіти й засмучуватися постійно. Це минеться.

5. Не роби дитині зауважень у присутності інших людей. Поговори з нею про це наодинці.

6. Не руйнуй душу дитини образами й зневагою.

7. Будь готовим сприймати дитину як особистість, окрему від тебе і не схожу на тебе.

8. Вибачся, якщо був не правий. Будь терплячим до їхніх помилок.

9. Завжди будь чесним з дітьми.

10. Якщо розмірковуїш над тим, який обрати бал із двох, - не сумнівайся, постав вищий. Повір у дитину, дай їй крила та надію.

Завдання на час карантину на персональному сайті wym-1584435929411