Interactive city

/Files/images/1_1.jpg

Основою позакласної роботи з англійської мови є розвиток інтелектуальної, емоційної та мовної активності учнів, які разом забезпечують сприятливі умови для розвитку творчої особистості учнів та удосконалення ними своєї власної компетенції.

В нашому закладі найбільшої радості і практичної користі приносить гімназійний захід «Interactive city». Ідея заходу – створити умови для реального мовного середовища, в якому школярі практикуватимуть здобуті знання, навички, уміння, спілкуючись англійською мовою.

/Files/images/1_2.jpg

При проведенні тижня іноземної мови для учнів 5-11 класів відбувся захід «Interactive city» («Уявна подорож світом»). Під час заходу учні тренували свої вміння спілкуватися у сферах обслуговування. Гімназисти мали можливість замовити собі туристичний тур в будь-який куточок Планети. «Мешканці міста» мали змогу купити овочі та фрукти, подарунки, одяг та книги. Ознайомилися з товаром в парфумерії та аптеці.

/Files/images/1_3.jpg

В «місті» працювали фотожурналісти, які брали інтерв’ю у звичайних перехожих, запитуючи їх про враження від заходу. Учням надзвичайно сподобалось гра, жоден із присутніх не залишився з поганим настроєм. Таким чином, гімназисти не тільки мали змогу на практиці показати свої мовні знання, але й гарно провести час.

/Files/images/1_4.jpg

/Files/images/1_5.jpg