• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Сторінка для батьків

Лист-звернення до батьків

Шановні батьки! Ви – найважливіші люди у житті Вашої дитини, тому підтримка, віра, любов і безпосередня участь у навчанні, вихованні та розвитку дитини є надзвичайно важливою для її майбутнього. Допоможіть своїй дитині зростати творчою, натхненною, неповторною особистістю з активною життєвою позицією, зростати сильною і впевненою в собі.

Допомагайте дитині в навчанні, домагайтеся, щоб вона досконало зрозуміла навіть найдрібніші деталі виконання важкого завдання. Спробуйте виконати одну-дві подібних вправи для закріплення результату.

Розвивайте увагу, мислення, пам’ять дитини, у будь-якому віці грайте з нею в ігри на розвиток спостережливості, вирішуйте посильні головоломки, розв’язуйте кросворди, шаради тощо. Проявляйте інтерес до захоплень Вашої дитини, підтримуйте і розвивайте їх.

Розвивайте волю дитини, привчайте до режиму дня, емоційно забарвлюйте її навчальну діяльність. З розумінням ставтеся до дитячих жартів та пустощів, використовуйте гумор з метою розрядки та привернення уваги дитини. Намагайтеся зрозуміти її дитячі проблеми і допоможіть розв’язати їх.

Пам’ятайте, що здоров’я Вашої дитини у Ваших руках. Систематично нагадуйте дитині правила безпечної поведінки у побуті та на вулиці, у громадських місцях, на дорозі, на воді. Розповідайте по важливість здорового способу життя, намагайтеся буди в усьому прикладом, тоді дитина повірить у Вашу щирість і зацікавленість цими проблемами. Звертаємо Вашу увагу на організацію відпочинку Вашого сина чи доньки під час канікул. Залучайте дитину до виконання домашніх обов’язків. Цікавтеся тим, як вона проводить вільний час за межами дому. З метою безпеки обмежте перебування Вашої дитини за межами дому у вечірній час.

Будь ласка, приділяйте більше уваги духовно-моральному, культурному розвитку Вашої дитини, – найбільшого чого вона потребує – це спілкування з Вами, почуття захищеності та щирої любові, адже у дитинстві та юності дитина частково дивиться на світ Вашими очима, нехай цей світ буде наповнений красою, добром, гармонією і, незважаючи не на що, вірою ...

Десять "золотих правил" для батьків

/Files/images/stornka_batkv/i (1).jpg

 1. Не марнуйте часу дитини.
 2. Виховуйте самоповагу.
 3. Навчіть дитину спілкуватись.
 4. Пильнуйте, щоб дитина не була «телеманом» та інтернет залежною.
 5. Виховуйте відповідальність і порядність.
 6. Навчіть дитину шанувати сім’ю.
 7. Подбайте про гарне оточення.
 8. Будьте вимогливими.
 9. Привчайте дитину до праці.
 10. Не робіть для дітей те, що вони можуть зробити самі.

Сім батьківських заповідей

 1. Не вважайте дитину своєю власністю – вона Божа.
 2. Любіть її такою, якою вона є, навіть якщо вона не в усьому досягає успіху.
 3. Не очікуйте, що вона виросте саме такою, якою хочете Ви. Допоможіть їй стати собою.
 4. Запам’ятайте: найголовніший Ваш обов’язок – розуміти і втішати. Ви – не суддя, а людина, на грудях якої можна виплакатись і в п’ять, і в п’ятдесят років.
 5. Не переймайтесь, якщо не можете чогось зробити для сина та дочки. Найгірше, якщо можете, але не робите.
 6. Усвідомте: для дитини зроблено замало, якщо зроблено не все.
 7. Не очікуйте від дитини вдячності: Ви дали життя своїй дитині, вона віддячить Вашим онукам.
Кiлькiсть переглядiв: 911