Казанківська гуманітарна гімназія Казанківської селищної ради Казанківського району Миколаївської області

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

Дорогі, учні, вчителі, батьки! У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно радісне й водночас сумне. Радісне, бо закінчився навчальний рік. Попереду — чудові літні канікули. А сумне, бо сьогодні дзвоник востаннє пролунає для наших випускників.

Дорогі наші старшокласники, майбутні студенти! Бажаю вам упевнено крокувати у доросле та щасливе життя, вдало скласти державну підсумкову атестацію , зовнішнє незалежне тестування, вступити до обраних вищих навчальних закладів, зробити свій життєвий та професійний вибір і завжди йти дорогою добра.

А учням, бажаю гарно відпочити, набратися сил і у новому навчальному році досягти ще більших успіхів, ніж у цьому.

Хочу звернутися із словами подяки до батьків. Наше навчання і виховання було б неможливим без вашої підтримки, допомоги і розуміння. Спасибі Вам за Ваших дітей. Бажаю Вам добра, здоров'я, злагоди у родинах.

Важко сказати, у кого сьогодні більше свято — в учнів чи у вчителів. Що важче — навчатися чи навчити? Мабуть, і те, й інше потребує немалих душевних сил і прагнення до знань. Дякую педагогам за їхню віддану працю, за те душевне тепло, яким вони щедро діляться з вихованцями. Бажаю своїм колегам невичерпної енергії, задоволення від праці і , звичайно, хорошого відпочинку.

О.Д. КОВАЛЬЧУК

Наша гімназія

/Files/images/1-вересня6-800x445.jpg

/Files/images/На сайт.jpg

/Files/images/6 грудня.jpg/Files/images/nov_foto/IMG_20160916_140427.jpg

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ НАШОЇ ГІМНАЗІЇ!

"Вчіться вчитися по-новому!"

Якщо слова "Гімназія" та "Освіта" для Вас не порожній звук, якщо Ви людина небайдужа і ЖИТИ для Вас означає Вчитися, ми раді бачити Вас на сторінках сайту Казанківської гуманітарної гімназії. /Files/images/foto_gmnaz/DSCN3845.JPG

Незалежно від того, хто Ви - вчитель або учень, директор школи, працівник системи освіти або батько - вибирайте розділ, який Вам цікавий і залишайтеся з нами - Ви не пошкодуєте!

/Files/images/foto_gmnaz/Кадр мовленева (00-01-14).jpg

Наша гімназія - це дружній колектив. Наші гімназисти - розумні і талановиті, ініціативні і творчі, умілі і спортивні . Вони всі різні, але кожен з них по-своєму любить гімназію і прагне зробити її ще красивішою і кращою.

Наша гімназія - це згуртований педагогічний колектив, який налічує 15 педагогів. Вчителі нашої гімназії - професіонали своєї справи, небайдужі, чуйні до проблем дитини. Особистості, завжди готові до діалогу.

Наша гімназія - це зацікавлені батьки, які готові завжди підтримати гімназію, бо знають, що вони довіряють вчителям найдорожче, що у них є, - своїх дітей.

На сторінках нашого сайту ви зможете дізнатися про всі події, які відбуваються в нашій гімназії.

Нам хочеться, щоб гімназія ставала кращою, щоб з'являлися нові можливості розвитку учнів, підвищувалася якість освіти, щоб життя в гімназії було цікавим і яскравим. Це можливо, якщо ми об'єднаємо свої зусилля і будемо відкриті для обговорення всіх проблем.

Ми бажаємо Вам успіхів в дуже складній і важливій справі – навчанні, вихованні та освіті дітей!

На сайті Ви знайдете інформацію про:

• новини гімназії;
  • життя та історію гімназії;
  • традиції закладу;
  • досягнення учнів у навчанні;
  • педагогічний колектив школи;
  • наші методичні розробки;
  • корисну інформацію для вчителів, учнів та батьків;
  • та багато іншого.

Сподiваємось, що Вам буде цiкаво познайомитися з життям нашої гімназії і Ви будете нашими постiйними відвідувачами. Будемо вдячні за розумні та цікаві пропозиції.

Адреса гімназії: Миколаївська область, Казанка, вул. Шкільна,33

Електронна пошта: giz.kzn@ukr.net

У цьому розділі немає заходів.

Всi заходи

Хто відвідував наш сайт?