Казанківська гуманітарна гімназія Казанківської селищної ради Казанківського району Миколаївської області

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

Дорогі гімназисти! Шановні батьки, колеги! Рада вітати вас з Днем знань!

1 вересня — це початок нового навчального року, старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, за вірних друзів, за подолання нових висот.

1 вересня — це початок нового етапу в житті для дітей, які стали сьогодні учнями Казанківської гуманітарної гімназії. Ласкаво просимо до гімназійної країни!

1 вересня для випускників – це останнє 1 вересня в їхньому житті. Дорогі 11-класники! Пам’ятайте, ваша подальша доля – у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробування і вступити до ВНЗ.

Гімназисти! Шкільні роки – це чудова і незабутня пора для кожної людини. Ким би не стали ви у своєму житті, сподіваюся, ви завжди тепло і вдячно будете згадувати нашу гімназію, вчителів і однокласників.

Шановні батьки, бабусі і дідусі, які з хвилюванням проводжають своїх чад до гімназії! І вас зі святом! Нехай ваші діти частіше тішать вас, а вам – терпіння. Нехай у вас завжди вистачає на них часу, грошей, тепла, любові та енергії!

Теплі слова вдячності хочеться сьогодні сказати вчителям. Саме ви допомагаєте учням осягати науку, відкриваєте для них нове, пояснюєте незрозуміле. Ви є прикладом чуйності і принциповості, ваш талант, терпіння, відповідальність — неодмінні умови успішного навчання. Нехай попереду у вас будуть нові плани, нові успіхи і досягнення! Здоров’я вам!

Успіхів всім, хто увійде сьогодні в гостинно відчинені двері Казанківської гуманітарної гімназії! Директор Казанківської гуманітарної гімназії О.Д. Ковальчук

Наша гімназія

/Files/images/На сайт.jpg

/Files/images/6 грудня.jpg/Files/images/nov_foto/IMG_20160916_140427.jpg

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ НАШОЇ ГІМНАЗІЇ!

"Вчіться вчитися по-новому!"

Якщо слова "Гімназія" та "Освіта" для Вас не порожній звук, якщо Ви людина небайдужа і ЖИТИ для Вас означає Вчитися, ми раді бачити Вас на сторінках сайту Казанківської гуманітарної гімназії. /Files/images/foto_gmnaz/DSCN3845.JPG

Незалежно від того, хто Ви - вчитель або учень, директор школи, працівник системи освіти або батько - вибирайте розділ, який Вам цікавий і залишайтеся з нами - Ви не пошкодуєте!

/Files/images/foto_gmnaz/Кадр мовленева (00-01-14).jpg

Наша гімназія - це дружній колектив. Наші гімназисти - розумні і талановиті, ініціативні і творчі, умілі і спортивні . Вони всі різні, але кожен з них по-своєму любить гімназію і прагне зробити її ще красивішою і кращою.

Наша гімназія - це згуртований педагогічний колектив, який налічує 15 педагогів. Вчителі нашої гімназії - професіонали своєї справи, небайдужі, чуйні до проблем дитини. Особистості, завжди готові до діалогу.

Наша гімназія - це зацікавлені батьки, які готові завжди підтримати гімназію, бо знають, що вони довіряють вчителям найдорожче, що у них є, - своїх дітей.

На сторінках нашого сайту ви зможете дізнатися про всі події, які відбуваються в нашій гімназії.

Нам хочеться, щоб гімназія ставала кращою, щоб з'являлися нові можливості розвитку учнів, підвищувалася якість освіти, щоб життя в гімназії було цікавим і яскравим. Це можливо, якщо ми об'єднаємо свої зусилля і будемо відкриті для обговорення всіх проблем.

Ми бажаємо Вам успіхів в дуже складній і важливій справі – навчанні, вихованні та освіті дітей!

На сайті Ви знайдете інформацію про:

• новини гімназії;
  • життя та історію гімназії;
  • традиції закладу;
  • досягнення учнів у навчанні;
  • педагогічний колектив школи;
  • наші методичні розробки;
  • корисну інформацію для вчителів, учнів та батьків;
  • та багато іншого.

Сподiваємось, що Вам буде цiкаво познайомитися з життям нашої гімназії і Ви будете нашими постiйними відвідувачами. Будемо вдячні за розумні та цікаві пропозиції.

Адреса гімназії: Миколаївська область, Казанка, вул. Шкільна,33

Електронна пошта: giz.kzn@ukr.net

У цьому розділі немає заходів.

Всi заходи

Хто відвідував наш сайт?