Реалізація Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?"

2023-09-29

/Files/images/golovna_vo/Ти як1.jpg

Розуміючи, що піклування про ментальне здоров’я допоможе залишатися стійкішим і зберегти сили для перемоги, упродовж вересня у Казанківському ліцеї були проведені заходи у рамках проєкту:

• інтегровані перші уроки «Привіт, ти як?»;
  • класні години спілкування спільно з психологом «Стрес та тривога: як вберегти ментальне здоров’я?», «Відповідальність як складова ментального здоров’я»; «Моє безпечне місце», «Що таке ментальне здоров’я?»;
  • «Кола контролю» – вправи на подолання стресу.

Заходи проведені із допомогою матеріалів "Аптечки швидкої психологічної допомоги" wym-1696357078267

Іноді життя випробовує нас так, що неможливо почуватися добре. У таких ситуаціях нормально тривожитися,боятися, не спати. Саме такі висновки зробили діти на проведених заходах. З часом негативні емоції виснажують. Робота в рамках проєкту має на меті розказати, як знаходити в собі сили. Девізом дітей стали слова: "А коли попіклуєшся про себе, не забудь показати ці вправи близьким. Те, що допомогло тобі, може допомогтий іншим."